Vítejte v demoverzi topsoused.cz.

V levé části je menu, kde lze účet ovládat a prohlédnout si společenství nebo zájmovou skupinu, do které má oprávněný přístup.

Vyzkoušejte si demo a přidejte se k nám. Je to zcela ZDARMA. Pro využití všech funkcí a možností se zaregistrujte.

Vítejte ve VIP klubu topsoused.cz!

Objevili jste na vchodových dveřích samolepku „Jsme na sousedé.cz“ a nevíte, co to znamená? Rádi Vám to vysvětlíme!

Existují tři druhy samolepek – zelená, stříbrná a zlatá a každá má svůj význam…

Zelená

Každé nově zaregistrované SVJ na webu topsoused.cz, které nám napíše, obdrží zelenou samolepku s jednou hvězdou. Správce daného SVJ ji vylepí na vchodové dveře a dá tak obyvatelům vědět, že další informace ohledně jejich SVJ naleznou na stránkách topsoused.cz.

Pošlete nám pak fotografii, jak se u Vás hvězda na dveřích pěkně vyjímá. Rozhodně nás potěšíte!

Stříbrná

Stříbrnou samolepku se dvěma hvězdami zasíláme SVJ, které má již více než 40 % všech svých členů zaregistrovaných na serveru topsoused.cz.

A netajíme se tím, že bychom Vám rádi poděkovali. Nachystali jsme proto pro Vás vstupenky na libovolný veletrh z nabídky www.pva.cz. Vyberte si akci, která Vás zajímá, kontaktujte nás na domovnik@topsoused.cz a my pro Vás vstupenky zajistíme.

Zlatá

Stejně jako na olympiádě i zde je zlatá TOP! To znamená, že dané SVJ má více než 70 % všech členů SVJ zaregistrovaných na topsoused.cz a patří tak k nejaktivnějším společenstvím na webu.

A protože si toho vážíme, připravili jsme pro Vás na začátek června 2017 tipovací soutěž, ve které budete moci soutěžit o grilovačku v místě Vašeho bydliště, kam za Vámi přijedeme. O soutěži budete včas informováni.

Zároveň s Vámi chceme do budoucna více spolupracovat. Přejeme si získávat od Vás informace, co potřebujete a jakými novými funkcemi a vylepšeními Vás topsoused.cz potěší. Brzy Vám přineseme další výhody pro členy VIP klubu v nové sekci Služby.

Nedostali jste zatím svou samolepku, nebo potřebujete pomoc s importem uživatelů z excelu nebo z katastru nemovitostí?

Napište si o pomoc

 

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Poradny

Lokality

Skupiny