Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Finanční poradna a tipy jak ušetřit
Portál topsoused.cz chce sousedům pomoct v různých situacích. Díky našim partnerům z oblasti financí jsme pro vás připravili finanční poradnu, kterou jsme doplnili o celou řadu užitečných tipů, srovnání a nabídek.

Proč bych se měl/a pojistit prostřednictvím TOP-POJISTENI.CZ?

Odpověď

Top-pojištění.cz Vám nabízí on-line srovnání cen pojištění a zároveň možnost uzavření pojistné smlouvy s většinou pojišťoven, které mají licenci na povinné ručení v České republice. Sjednání pojištění je velmi jednoduché a zároveň přehledné. Po zadání parametrů máte ihned na jedné stránce srovnání od všech pojišťoven, které pojištění nabízí, zároveň již nemusíte nikam chodit a čekat na přepážkách. Jednoduše si pojištění uděláte on-line.

Od kdy bude moje vozidlo pojištěno?

Odpověď

Vaše vozidlo bude pojištěno od toho momentu, kdy podepíšete pojistnou smlouvu, zašlete ji na adresu Top-Pojištěni a zároveň zaplatíte první splátku pojistného. V praxi to tedy znamená, že vozidlo je pojištěné do několika dnů od vyplnění údajů na stránkách TOP-POJISTENI.CZ.

Je možné získat úvěr na družstevní byt, který se nebude převádět do osobního vlastnictví?

Odpověď

Ano, je to možné, pokud úvěr zajistíte jinou vhodnou nemovitostí v osobním vlastnictví. V tomto případě se jedná o úvěr na družstevní bydlení, který může být splacen kdykoliv, a to bez poplatku za předčasné splacení.

Můžu získat hypoteční úvěr na nemovitost v zahraničí?

Odpověď

Ano, hypoteční úvěr můžete získat na koupi nemovitosti kdekoliv po světě. Ovšem je zapotřebí, abyste ručili nemovitostí, která je na území České republiky.

Je možné získat hypotéku na stavbu rekreačního objektu? Čím budeme ručit? Na pozemku nemůže být stavba k trvalému bydlení.

Odpověď

Ano, pro tyto účely nabízí Hypoteční banka hypotéku, a to až do 85 % zástavní hodnoty rekreačního objektu. Za hypoteční úvěr pak můžete ručit jakoukoliv nemovitostí na území České republiky, a to i včetně té, kterou si pořizujete.

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Poradny

Lokality