Vítejte v demoverzi topsoused.cz.

V levé části je menu, kde lze účet ovládat a prohlédnout si společenství nebo zájmovou skupinu, do které má oprávněný přístup.

Vyzkoušejte si demo a přidejte se k nám. Je to zcela ZDARMA. Pro využití všech funkcí a možností se zaregistrujte.

Partneři

Generální partner projektu

Hypoteční banka

Partneři projektu

ČSOB Dostupný advokát Elektro obojky
Flatio GRAND REALCITY IP Polná
ista  LEXXUS MND
           sto.cz NEMOinspekt PANEL PLUS
Sdružení bytových družstev a SVJ SOFTLINK  Top-Pojištění.cz
Výtahy Praha


Co přináší partnerství se Sousedé.cz

Na portále Sousedé.cz chceme uživatelům poskytovat vzdělávací a poradenské služby ve vysoké kvalitě, a proto jsme se spojili s partnery. Tvoříme spolu obsah odborného magazínu, který je zdrojem aktuálních informací z odborných oblastí a upozorňuje mj. na změny v legislativě.

Využijte jejich odborných služeb a zeptejte se na radu. Vždy se na ně můžete s důvěrou obrátit.

Jako Sousedé.cz děkujeme našim partnerům za příjemnou a efektivní spolupráci.

Hypoteční banka

Moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Díky specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství. Hypotéka od Hypoteční banky pomohla již více než 120 00 klientů k novému domovu.

Na stránkách www.hypotecnibanka.cz si můžete spočítat podmínky jak nové hypotéky, tak jejího refinancování. Další možností je kontaktovat Sousedy a s propojením do Hypoteční banky a získáním výhodných podmínek hypotéky Vám pomůžeme.

 
ČSOB

ČSOB je univerzální banka poskytující individuální řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky, družstva, municipality, neziskovky, korporace i instituce. Nabízí moderní bankovní služby, zahrnující dostupné půjčky a hypotéky, rozsáhlé možnosti spoření a investování i pohodlné on-line bankovnictví. O jejích službách pro bytová družsta a společenství vlastníků zjístíte více na: www.csob.cz

Přímo na Sousedech si zažádejte o úvěr pro bytové družstvo nebo společenství vlastníků, vyplňte formulář a získejte nabídku přímo pro sebe.

 
Dostupný advokát

Dostupný advokát je právních služba, která funguje on-line. Poskytujeme advokátní služby nejen pro SVJ a bytová družstva, ale řeší veškeré právní náležitosti kolem bydlení, nájmů prodeje a koupě nemovitostí i další služby.  U nás vše vyřešíte snadno a z pohodlí svého domova nebo kanceláře, jako byste si zavolali kouzelného džina z lahve.

Více na dostupnyadvokat.cz

 

ista

ista je jednou z předních světových společností poskytujících služby v oblasti řízení energií pro zvyšování energetické efektivity budov. Specializuje se na měření a rozúčtování individuální spotřeby energií a transparentní vizualizaci dat o spotřebě pro bytové domy a komerční nemovitosti. Už déle než 100 let poskytuje svoje služby více než 12 milionům bytových jednotek ve 24 zemích po celém světě.

V České republice působí ista Česká republika s.r.o. od roku 1991 a poskytované produkty a komplexní služby patří k nejspolehlivějším a nejvyspělejším na českém trhu. Vyškolení odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru poskytují profesionální služby s ohledem na individuální potřeby pro více než 260 000 českých domácností.

Více informací najdete na www.ista.cz

 
Elektro obojky

Staráme se o to, abyste s vaším pejskem měli skvělý vztah a užili jste si každou společnou chvíli. Prodáváme výcvikové obojky, GPS obojky nebo elektronické ohradníky. Naši nabídku rozšiřujeme o smart produkty, jako jsou chytré dávkovače, kamery nebo hračky. Vyrábíme vlastní pelíšky, boudy, matrace nebo obojky pod značkou Reedog. A hlavně, milujeme psy.

Jsme parta mladých lidí, která v roce 2013 založila start-up Elektro-obojky.cz. Téma elektronických obojků bylo v České republice tabu. Zaměřili jsme se na vysvětlování, osvětu a přirozenou součástí našich služeb se stala zákaznická podpora. Zákazník od nás vždy dostane maximální podporu při řešení problémů, i když mu obojek vyměníme třeba osmkrát a strávíme s ním bezpočet hodin.

 

Realitní kancelář LEXXUS funguje od roku 1993 (v roce 2000 změnila svůj právní status na akciovou společnost) a za více než 20 let svého působení si v České republice vybudovala silnou pozici na tuzemském realitním trhu. Pro své klienty z řad jedinců i developerů zajišťuje komplexní realitní servis při zprostředkování prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitosti, včetně finančních, právních nebo analytických služeb a to převážně v Praze a okolí. Její portfolio zahrnuje staré i nové byty, rodinné domy a vily, novostavby v developerských projektech, luxusní nemovitosti, pozemky, nebytové prostory ke komerčním účelům či zahraniční nemovitosti. Od roku 2011 realizuje pod značkou Lexxus Norton realitní služby pro luxusní a nadstandardní rezidenční nemovitosti. Realitní kancelář LEXXUS má pobočku také na Slovensku.

Více na www.lexxus.cz a www.lexxusnorton.cz

 
Flation

Flatio je jediná služba, která umožňuje majitelům střednědobé pronajímání, tedy od jednoho do šesti měsíců. Jedná se o český projekt, který se postupně rozšiřuje i na zahraniční trhy. Oslovujeme převážně majitele, kteří chtějí zvýšit svoje příjmy z pronájmu bytu a současně nechtějí čelit většímu opotřebení a omezování sousedů, které je spojeno s krátkodobými pronájmy. Typickými nájemci přes Flatio jsou lidé, kteří získali nové zaměstnání a potřebují se v novém prostředí usadit. Flatio působí v ČR v Praze, Brně a nově v Ostravě.

Více na www.flatio.cz

 
MND

MND a.s. – Moravské naftové doly jsou největší těžební společností ropy a zemního plynu v České republice se stoletou tradicí těžby na jižní Moravě. Českým domácnostem nabízí plyn a elektřinu za dlouhodobě výhodné ceny, se smlouvou na dobu neurčitou, bez fíglů a sankcí.

Dle výsledků zveřejňovaných Operátorem trhu (OTE) patří MND v počtu nově získaných zákazníků k nejrychleji rostoucím a tedy nejpreferovanějším obchodníkům s energiemi. Dle průzkumu Nejférovější dodavatel energií roku 2017, který provedl srovnávací portál srovnam.cz v rámci sítě Tiscali, se stalo právě MND jeho vítězem. MND a.s. je členem silné investiční skupiny KKCG, do které dále patří např. Sazka či cestovní kancelář FISCHER.

Více na www.mnd.cz

 
GRAND REALCITY

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE.

Vydáváme 2 regionální tituly GRAND REALCITY PRAHA a BRNO v nákladu 2 miliony výtisků za rok. Spolu s naším realitním portálem www.realcity.cz oslovujeme měsíčně v průměru 1,5 mil. čtenářů a zájemců o reality.

 
IP Polná

Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je ryze českou společností, která působí na trhu foukaných izolací již od roku 1995 a v současné době se sestává z těchto hlavních divizí: Izolace, Revitalizace bytových domů, Energetické projekty a IP Invest.

Více na www.ippolna.cz

 
NEMOinspekt

Jedna z největších společností zaměřených na inspekce rezidenčních nemovitostí. NEMOinspekt nabízí komplexní poradenské služby pro SVJ a družstva – odborné prověření technického stavu nemovitosti, sestavení efektivního plánu oprav a údržby a technický dozor při stavebních úpravách či rekonstrukci objektu. Pro novostavby provádí posouzení všech společných částí domu a exteriéru před uplynutím záruční doby.

Více na www.nemoinspekt.cz

 
SOFTLINK

SOFTLINK s.r.o. vznikl již v r. 1993 a rychle se prosadil v oblasti telekomunikačních technologií. Od roku 2008 se firma výrazněji orientuje na oblasti sběru dat z různých měřidel pomocí bezdrátových technologií v bytových domech a multifunkčních objektech, ale také v průmyslu. V současnosti je absolutní jedničkou v on-line zpracování a získávání dat a udržuje si konkurenční náskok díky neustálému vývoji, dnes v oblasti Internetu věcí - IoT technologií.

Veškerá výroba a know-how jsou od počátků ryze české. Odpadá tím závislost na zahraničních licencích, umožňuje podporu a software v českém jazyce. Všechny produkty společnosti vycházejí z vlastního dlouhodobého vývoje a zkušeností získaných v rozsáhlých národních projektech. V mnoha parametrech jsou unikátní.

Více na www.softlink.cz

 
PANEL PLUS

Tištěný a online magazín PANEL PLUS řeší za Vás vše, co potřebujete vědět o rekonstrukci a bydlení v panelovém bytě. Hlavními tématy jsou: bydlení, rekonstrukce, přestavby, proměny bytu, tipy a trendy, bytová družstva a SVJ.

Více na www.panelplus.cz

 
SMBD - Sdružení bytových družstev a SVJ

Bytová družstva a SVJ v těchto chvílích nemusí zůstávat sama. Sdružení bytových družstev a společenství vlastníků ČR, z.s. (SMBD) disponuje kolektivem předních odborníku v oblasti bytové legislativy i správy bytového fondu. Také se ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj podílí na přípravě nových předpisů. Pokud jste členy SMBD, můžete čerpat oporu ve věcné argumentaci i užitečných radách a zkušenostech.

Hlavním cílem SMBD zůstává obnova základních principů družstevnictví, jako je solidarita a vzájemnost, ale i zachycení nových trendů, kterým je bydlení vlastnické.

Více na www.bytovadruzstva.cz

 
Top-pojištění.cz

Společnost Top-Pojištění.cz, největší online prodejce cestovního pojištění na českém trhu, je součástí bankovní skupiny ČSOB od roku 2016. Její historie však sahá do roku 2005. Top-Pojištění.cz nabízí klientům přehledné a rychlé porovnání online nabídek cestovního pojištění, povinného ručení, havarijního pojištění a pojištění domácnosti. Společnost již uzavřela pojistné smlouvy s více než 300 tisíci klienty.

Přímo na Sousedech si srovnejte nabídky pojištění a vyberte si to, které se Vám nejlépe hodí.

 
Výtahy PrahaDistributor Orona

Společnost Výtahy Praha je tradiční česká firma, která je na trhu více jak 17 let. Jsme specialisté na dodávky a servis výtahů a eskalátorů v Praze a Středočeském kraji. Obhospodařujeme více jak 1000 Ks výtahů všech typů od většiny tuzemských i zahraničních výrobců. Denně bezpečně přepravíme více jak půl milionu pasažérů. Mezi naše hlavní činnosti patří komplexní servis a opravy výtahů, rekonstrukce a modernizace výtahů, dodávky a instalace nových výtahů včetně šachet na klíč. Jsme autorizovaným distributorem světového výrobce výtahů Orona. Všem našim zákazníkům poskytujeme servis prostřednictvím non stop dispečerské služby.

Více na www.vytahypraha.cz

 

Akademie pro bytové domy je série seminářů, které navazují na úspěšný vzdělávací program České společnosti pro rozvoj bydlení. Tato společnost nad celým programem také převzala záštitu. Na svých seminářích Akademie řeší pečlivě vybraná témata, která jsou v bytových domech nejvíce aktuální. O jejich správném výběru svědčí fakt, že semináře navštívilo již několik tisíc lidí a z původního projektu pro obyvatele bytových domů v Praze se stala akce, která se rozšířila i do dalších měst po celé České republice.

Více na www.akademiebd.cz

 

Pojištění bytového domu pro společenství vlastníků, majitele, družstva a obce

Více na www.cpoj.cz

 

 Jsme společnost, která zajišťuje služby v automobilovém průmyslu. Pomůžeme Vám s přepisem vozidla. Dále nabízíme službu  pick - up servis - přistavení vozu do autoservisu, pneuservisu, STK, myčky a další. Zastupujeme své klienty při jednání s pojišťovnami. Zabýváme se poradenstvím při koupi či prodeji vozidla. Rádi budeme Vaší oporou.

Více na www.proaktivum.cz

 
 

Realitní inzertní portál

Provozovatel portálu www.ceskereality.cz - partner www.topsoused.cz - sekce REALITY

 Více na www.ceskereality.cz

 
 

Spolek Bieno pomáhá majitelům, SVJ, družstvům i aktivním obyvatelům zlepšovat jejich vnitrobloky.
Krásný upravený parčík nebo plácek mezi zdmi domů, sdílený jenom vámi a vašimi sousedy, může významně zpříjemnit bydlení.

A co také není nepodstatné, zvýšit hodnotu nemovitosti. 
S čím vám Bieno pomůže? Především domluvit se, najít náplň a potom dojít k projektu, včetně toho, kde na něj třeba získat peníze. 

Více na www.vnitrobloky.cz

 

 

Super Soused je unikátní služba vzájemné sousedské pomoci. Spojujeme lidi s problémem v domácnosti se zručnými mistry, schopnými a ochotnými problém vyřešit. Jsme tu pro každého, kdo hledá nebo nabízí svou sousedskou pomoc.

 Více na www.supersoused.cz

 

Čištění fasád, čištění fasád Praha, mytí fasád, mytí fasád Praha, inspekce a znalecké posudky fasád, repase fasád, renovace fasád, vysokotlaké čištění fasád, parní čištění fasád, čištění fasád suchým ledem, tryskání fasád, pískování fasád, opravy fasád, nátěry fasád, čištění graffiti, anti-graffiti ochrana fasád, impregnace fasád, samočistící ochrana fasád, instalace ochranných systémů proti ptactvu, výškové práce je naše firma Fasádní Servis® připravena zajistit dle Vašeho přání a požadovaného rozsahu služeb dle našich interních směrnic ISIS System®.

Více na www.cisteni-fasad.cz

 

Váš příjem z pronajímání bytu již nebude závislý na obsazenosti bytu nebo na neplatičích. Nájem vám platíme každý měsíc, ať se děje, co se děje. V jakém stavu si byt od vás převezmeme, v takovém ho i vrátíme. O byt se kompletně staráme, řešíme jeho veškerou agendu.

Více na idealninajemce.cz

 
 

Vedení účetnictví a daňové evidence. SVJ, bytová družstva, neziskové organizace Daňová přiznání právnických i fyzických osobDPH, souhrnná hlášení, daň z nemovitosti

Více na www.librotax.cz

 

UlovDomov.cz je inzertní portál specializovaný na pronájmy domů a bytů. Mimo poskytování žhavých nabídek pro své návštěvníky, se snaží lidi vzdělávat v dané tématice skrze svého Rádce. Na webu naleznete spoustu zajímavých materiálů jako generátor smluv, tahák nájemníka nebo nástroj na Prověřování rizikovosti osob.

Více na www.ulovdomov.cz

 

Městská část Praha 3 bude od roku 2017 realizovat „ANTIGRAFFITI program na území Prahy 3“
Cílem tohoto programu je potlačení, prevence a náprava vandalismu, k němuž dochází ze strany třetích osob ve formě poškozování nemovitých věcí tzv. graffiti tvorbou bez souhlasu majitele nemovité věci na území Prahy 3.

Více na www.praha3.cz

 

Jsme rodinná firma, která se v roce 2013 začala zabývat velkoobchodem v oblasti prodeje hraček a sportovních potřeb. Specializujeme se na segment edukativních a pohybových hraček převážně od evropských výrobců. Do sortimentu vybíráme kvalitní nové i tradiční české hračky. 
Naše hračky naleznete ve školkách, školách i na specializovaných pracovištích. Přinášejí radost malým i velkým, potěší a pomohou i dětem s handicapem. Naše hračky získávají pravidelně ve světě i u nás nejrůznější ocenění, což potvrzuje náš záměr dávat dětem to nejlepší. Věříme, že si z našeho pestrého sortimentu vyberete a vykouzlíte tak úsměv na tváři svých dětí i Vašich blízkých.

Více na www.toypex.cz

 
 

Firma Spokojení Vlastníci s.r.o. vám nabízí řešení:

Přizvat si do výboru nestrannou osobu nebo přímo profesionálního předsedu z týmu naší společnosti, která vám pomůže řešit chod SVJ.
Tuto možnost zařadit si do výboru pověřenou osobu, která není vlastníkem nemovitosti, dovoluje novelizace OZ.
Máme dlouholeté zkušenosti s organizací SVJ a se zajišťováním záležitostí ve věcech správy domu.
Spokojení Vlastníci a profesionálně udržovaná nemovitost jsou hlavní prioritou správně fungujícího výboru společenství.

Více nawww.spokojenivlastnici.cz

 
 

Blíží se stěhování a hledáte spolehlivou stěhovací firmu? V tom případě jste na správné adrese! ODNESTO.CZ Vám nabízí levné stěhování Praha a ČR. S námi přestěhování proběhne rychle a spolehlivě. Kompletní stěhovací servis Vás zbaví všech starostí, které vznikají. Specializujeme se na stěhování v Praze a okolí, které s námi ještě nikdy nebylo jednodušší!

 

Více na www.odnesto.cz

 
 

Realitní kancelář RAK CZ a.s. - odborníci na nemovitosti již od roku 1990! 

Zajišťujeme ucelené spektrum služeb v oblasti trhu s nemovitostmi. Chceme být vysoce profesionálním realitním partnerem, poskytujícím unikátní individuální péči klientům v celém spektru realitní problematiky.
V oblasti správy nemovitostí nabízíme ucelený komplex služeb z technické, ekonomické i právní agendy, zajišťujeme funkci profesionálního předsedy SV a nově nabízíme unikátní systém Signum24.cz, který umožňuje právně závazné online hlasování členů společenství vlastníků. 

Více na www.rak.cz

 

Biano je jediný web v České republice, který každý den přináší svým uživatelům pořádnou dávku inspirace, jak bydlet lépe, krásně a stylově.

Více na www.biano.cz

 

Specializujeme se na správu bytových domů a vše, co s hladkým provozem společných částí domu a komfortním užíváním bytů souvisí.

Garantujeme vysoce profesionální přístup, široké spektrum odborníků a kvalitní výkon služeb. Naší silnou konkurenční výhodou jsou dlouhodobé zkušenosti v oblasti správy bytových domů ve všech kategoriích. Jsme partner s odborným zázemím a schopností přizpůsobovat náš servis požadavkům klienta.
Nabízíme optimalizaci nejen spotřeby energie, ale i pojištění a běžného provozu bytového domu. Díky tomu vám snížíme vaše náklady na bydlení. 
Umíme efektivně pomoci při řešení složitých nebo i nepříjemných situací, které s sebou může přinést provoz a správa nemovitostí.
Klientům umožňujeme využívat i zajímavé výhody a benefity stabilní a silné správní firmy.

Více na www.sbdpraha.cz

 

Cílem časopisu je komplexní mapování vývoje na realitním trhu České republiky včetně nezbytných přesahů do zahraničí, zejména do regionu CEE, tedy střední a východní Evropy. Široký je nicméně hlavně obsahový záběr časopisu. Vedle dění v jednotlivých segmentech trhu, respektive developmentu, se SF soustavně věnuje i realitnímu obchodu a investicím, stavebnictví, architektuře či urbanismu a v neposlední řadě také veškeré legislativě, kterou je u nás regulována výstavba i samotný realitní trh.

Více na www.stavebni-forum.cz

 

Společnost Wilkop – trade s.r.o. je od počátku českou společností, s dlouholetou tradicí v optimalizaci spotřeby tepla. Od roku 1997 se specializujeme na vývoj řídících systémů patní regulace pro objekty napojené na systémy dálkového vytápění. 
Námi vyvinutý a patentovaný systém EKOREG-BXC již ušetřil našim zákazníkům desítky milionů korun, za zbytečně neodebrané teplo. Systém umí dokonale využít tepelné zisky a tepelnou akumulaci vytápěných budov a tím ušetřit nemalé náklady na vytápění. Obyvatelům domů se tak dostává do rukou nástroj posilující jeho nezávislost na chování dodavatele tepla. 
Poslední verze tohoto systému je navíc vybavena dispečerským dohledem se vzdálenou správou, která umožňuje našim zákazníkům kontrolu systému vytápění kdykoliv a odkudkoliv a to prostřednictvím mobilu, tabletu, případě počítače.

Více na www.wilkop.eu

 

Medovinový bar a specializovaná prodejna medovin, medů a včelích produktů. 
Zaměřujeme se na kvalitní sortiment medovin vyráběných tradičních cestou bez přídavku cukru, lihu nebo aromat. 
V nabídce máme 100 druhů medovin převážně od regionálních výrobců z Česka i Slovenska. Nabídku doplňuje i medové pivo, medový cider. Prodáváme i několik druhů stáčené medoviny.

Více na www.medovinarna.cz

 

Od roku 2001 tvoříme tým profesionálních finančních specialistů, kteří vám rádi poradí v nejrůznějších oblastech. Primárně se specializujeme na financování právnických osob, které zahrnuje zejména revitalizace a rekonstrukce bytových domů, refinancování úvěrů, privatizace bytových domů, zajišťování a vyřizování dotací, zakládání bytových družstev nebo specifické druhy pojištění.

Více na www.tomanfinance.cz

 

Cech MZS-ČR v roce 2011 zahájil prevenční projekt „Bezpečná země“, nad kterým převzal záštitu stát prostřednictvím Ministerstva vnitra ČR a Policie ČR. Cech se tak stal oborným, státem pověřeným garantem pro veřejnost-spoluobčany, kteří najdou v našich členech plně kvalifikovanou odbornou sílu k doporučení a realizacím požadavků na účinné certifikované řešení zabezpečení.
Základním nástrojem projektu je Katalog doporučených výrobků, který obsahuje systematické a komplexní informace o problematice správného, koncepčního a účinného zabezpečení jakéhokoliv objektu, a který doporučuje konkrétní certifikované výrobky, které, v odpovídající kombinaci zajišťují odpovídající a správně dimenzovanou míru zabezpečení. Což překvapivě často nemusí vůbec být drahé. 

Více na www.cmzs.cz/PROJEKT-BEZPECNA-ZEME

 

Cech mechanických zámkových systémů ČR, z. s. (CMZS) je oborová organizace (se vznikem v r. 1994), sdružující podnikatele, fyzické i právnické osoby, které působí v oblasti výroby, prodeje a montáží mechanických, mechatronických a kombinovaných elektronických zábranných prostředků – uzamykacích systémů.
Hlavními činnostmi členů CMZS je výroba a kopírování klíčů, nouzové otvírání dveří a NON-STOP služby, návrhy, doporučení, nabídky a realizace mechanických a elektromechanických zabezpečovacích systémů pro rezidenční a komerční objekty (bytové domy, byty, apod.), jako jsou bezpečnostní dveře, systémy hlavního a generálního klíče – SGHK, čipové, klíčové přístupové systémy, správa klíčového hospodářství a s tím související služby a servis.

Více na http://cmzs.cz/

 

Společnost EG-LINE, a.s. působí na trhu v oblasti bezpečnostních mechanických a mechanotronických zábranných prostředků více jak 25 let. Specializuje se především na dodávky centrálních uzamykacích mechanických i elektronických systémů pro bytové domy a další objekty, po celé ČR, s cílem nabízet TOP produkt za příjemnou cenu.

 Více na www.egline.eu

 

Teplo od srdce
549 kilometrů naší sítě dodává teplo 225 tisícům domácností, desítkám škol, nemocnic, úřadů, administrativních a průmyslových budov po celé metropoli. Celý rok přinášíme pohodu a pohodlí vám i všem, na kom vám záleží. Zahříváme vám postel, když je venku mráz, napouštíme vám vanu horkou vodou po těžkém dni, vyhříváme pokojíček vašim dětem, když si chtějí hrát na schovávanou. 

 Více na www.ptas.cz

 

Subregulace EIM šetří 20-35 % ročních nákladů na vytápění v domě 
Subregulace tepla EIM umožňuje řízení odběru tepla přímo na vstupu do domu. Nevznikají tedy žádné tepelné přebytky. Subregulace odeberete pouze teplo, které váš bytový dům skutečně potřebuje, a jen toto množství tepla nakonec zaplatíte.

 Více na www.subregulace.cz

 
 

Instalujeme zdroje tepla a teplé vody pro vaše bytové domy – už téměř 10 let

Navazujeme přitom na více než 20 let trvající rodinnou tradici. Zaměřujeme se výhradně na dodávku a montáž tepelné techniky pro vytápění a ohřev teplé vody v bytových domech.

Ve spolupráci s předním světovým dodavatelem tepelné techniky Viessmann našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení vytápění a ohřevu teplé vody pro bytové domy.

 Více na www.prosun.cz

 

 

Firma Sto s.r.o. je součástí koncernu Sto, který je světovým lídrem v oblasti kontaktních zateplovacích systémů. 

Součástí sortimentu jsou i předsazené odvětrávané systémy, fasádní i interiérové omítky a barvy, lepicí a stěrkové tmely, designové úpravy stěn, systémová řešení pro podlahy, balkóny a sanaci betonu. 

Základem naší nabídky jsou nejkvalitnější produkty, prvotřídní služby, poradenství a individuální přístup. Jsme přímým a kompetentním partnerem pro investory, realizační firmy, architekty a projektanty.

Více na www.sto.cz

 


Reference

Spolupráci s webovým portálem Sousedé.cz jsme zahájili v roce 2016. Komunikace, otevřené a vstřícné jednání se zástupci portálu nám otevřelo dveře k výměně informací, k prezentaci odborných názorů i samotné prezentaci společnosti RAK CZ a.s. na vytvořené a spolehlivě fungující platformě Sousedé.cz. Na základě vyhodnocení dosavadní spolupráce budeme ve spolupráci, partnerství a vzájemné podpoře pokračovat i v roce 2017. Těší nás, že můžeme být i vašimi sousedy.

V úctě za RAK CZ a.s. 

Karolína Svatošová 
Vedoucí úseku obchod a marketing

   

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Poradny

Lokality

Skupiny